ZŠ a MŠMlečice

ŠD - více ZDE

STRAVNÉ - více ZDE

O nás

Jsme venkovská malotřídní škola s rodinnou atmosférou, kde se snažíme poskytovat žákům dobré podmínky pro vzdělávání a individuální přístup. Součástí subjektu je i mateřská škola (IZO 115700234 – kapacita 38 dětí) Tímto je zajištěn plynulý a bezproblémový přechod dětí z mateřské školy do 1. třídy základní školy.

Škola se nachází v klidném prostředí na konci vesnice. Součástí školního pozemku je hřiště, dětské hřiště s pískovištěm – obojí poskytuje dobré možnosti pro činnost školní družiny i pro tělesnou výchovu. Při pracovních činnostech je dále možné využívat i školní skleník. Žáci tak mohou trávit čas ve zdravém prostředí při různých pohybových aktivitách.

Celá škola má kapacitu max. 300 žáků. Žáci pěti ročníků stávající malotřídní školy jsou rozděleni do tří tříd umístěných v přízemí hlavní budovy. Ročníky spojujeme podle počtu žáků v jednotlivých ročnících. Celkový počet žáků základní školy se pohybuje do 50.

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Rozvrh školního zvonění

1. hodina: 8:00–8:45 hod.
2. hodina: 8:55–9:40 hod.
3. hodina: 9:55–10:40 hod.
4. hodina: 10:50–11:35 hod.
Oběd
5. hodina: 11:55–12:40 hod.
6. hodina: 12:50–13:35 hod.

Zářijová slota - hrstka deště, fůra bláta.

Září obilí sklizené vidí a jabka, brambory klidí.